Transmisja Mszy św1
 
 
 
 

W związku z VII Światowym Dniem Ubogich nasza parafia włącza się w akcję „Dary dla ubogich”. Akcja polega na przygotowaniu darów, które znajdują się na ulotkach. Informacje znajdują się na plakatach, ulotki na stoliku z tyłu kościoła oraz są umieszczone na stronie internetowej parafii. Osoby chętne do włączenia się w akcję proszone są o dostarczenie darów do zakrystii, do dnia 25 października 2023r.

Miłym dodatkiem mogą być ręcznie wykonane kartki z życzeniami lub sentencjami.

Prosimy o dostarczanie tylko darów znajdujących się na ulotkach.

Ulotka DZIEŃ UBOGICH 2023

wykaz darow1

Zamknij
Zgodnie z art. 173 Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że strona www.parafiakosztowy.pl w celu realizacji usług korzysta z plików cookie. Dalsze korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na instalację jednego lub kilku plików cookie na urządzeniu końcowym.