Transmisja Mszy św1
 
 

kropla krwi

 

 

 

 

 

Dnia 18 maja 2023 roku od godziny 800 do 1200 w Remizie Ochotniczej Straży Pożarnej w Kosztowach przy ulicy Górnośląskiej 60 odbędzie się Akcja Honorowego Krwiodawstwa. Zapraszamy wszystkich chętnych i zdrowych mieszkańców w wieku 18 – 65 lat do honorowego oddania krwi. Liczymy na poparcie i wzięcie udziału w tym pięknym i szczytnym celu.

                          POLSKI CZERWONY KRZYŻ
                           Zarząd Koła Terenowego  
                          w Kosztowach- Krasowach
Zamknij
Zgodnie z art. 173 Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że strona www.parafiakosztowy.pl w celu realizacji usług korzysta z plików cookie. Dalsze korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na instalację jednego lub kilku plików cookie na urządzeniu końcowym.