Transmisja Mszy św1
 
 

flaga ukrainy

 

 

 

Zbiórka świec dla Ukrainy nadal trwa.

Otrzymaliśmy podziękowanie oraz flagę Ukrainy z miasta Biała Cerkiew. Jest też wielka prośba o kolejną zbiórkę świec. Świece mogą być nadpalone, użyte oraz te zalegające w naszych domach. Oprócz świec potrzebne są również artykuły spożywcze z długim terminem ważności tj. kasza, ryż, makaron.

Pierwszy transport zebranych świec już dotarł, drugi jest w drodze, a trzeci przed nami, dlatego prośba o zaangażowanie się w akcję.

Zamknij
Zgodnie z art. 173 Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że strona www.parafiakosztowy.pl w celu realizacji usług korzysta z plików cookie. Dalsze korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na instalację jednego lub kilku plików cookie na urządzeniu końcowym.