Transmisja Mszy św1
 
 

W niedzielę 27 marca dzieci z kółka modelarskiego rozdawały własnoręcznie wykonane krzyżyki z dołączonym „Słowem Bożym". Parafianie za otrzymane krzyżyki składali dobrowolne składki pieniężne, za które zakupiono sprzęt sportowy i słodycze dla dzieci z Ukrainy przebywające na terenie naszej parafii. Obdarowano prezentami 22 dzieci, które chodzą do Przedszkola  nr 10 w Kosztowach, Przedszkola Zielona Lokomotywa oraz Szkoły Podstawowej nr 16 w Kosztowach. Wszystkim darczyńcom bardzo dziękujemy za wsparcie akcji.

foto3

foto1

Zamknij
Zgodnie z art. 173 Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że strona www.parafiakosztowy.pl w celu realizacji usług korzysta z plików cookie. Dalsze korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na instalację jednego lub kilku plików cookie na urządzeniu końcowym.