Transmisja Mszy św1
 
 
 
 

flaga ukrainy

RADA DZIELNICY KOSZTOWY W DNIACH 21 – 24 marca b/r. organizuje zbiórkę odzieży, pampersów,   środków czystości oraz jedzenia z długim terminem ważności dla Domu Dziecka we Lwowie. Przebywają tam dzieci w wieku od noworodka do 10 lat. Dary będzie można przekazywać w tych w dniach w godz. 17.oo – 19.oo w Kancelarii Parafialnej, Szkole Podstawowej, OSP Kosztowy, na terenie Unii Kosztowy oraz w Naszych sklepach i punktach usługowych. Szczegóły na stronie Rady Dzielnicy Kosztowy oraz pod nr telefonów;   517 302 621; 885 302 304. Za wszelką pomoc z góry dziękujemy.

pomoc dla domu dziecka Lwow 

Zamknij
Zgodnie z art. 173 Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że strona www.parafiakosztowy.pl w celu realizacji usług korzysta z plików cookie. Dalsze korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na instalację jednego lub kilku plików cookie na urządzeniu końcowym.