Transmisja Mszy św1
 
 
 
 

kadzidełko2020

Domowy Kościół naszej parafii w drugie święto Bożego Narodzenia 26.12 oraz w niedzielę 27.12 po Mszach św. przy wyjściu z kościoła rozprowadzał będzie zestawy kadzidlane przygotowane przez osoby bez domu. Dobrowolne ofiary złożone za kadzidła przeznaczone zostaną na działalność Dzieła Pomocy św. Ojca Pio, które na co dzień wspiera osoby bezdomne i najbardziej potrzebujące. W zestawie znajduje się kreda do opisania drzwi, kadzidło i węgielek oraz kalendarzyk na rok 2021.

Zamknij
Zgodnie z art. 173 Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że strona www.parafiakosztowy.pl w celu realizacji usług korzysta z plików cookie. Dalsze korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na instalację jednego lub kilku plików cookie na urządzeniu końcowym.