10.09 - 16.09.2018
10.
09.2018   PONIEDZIAŁEK

Różaniec
S 1. Za + Konrada Synowiec we wspomnienie urodzin.
2. Za + Zbigniewa Ryszkiel od Leszka z rodziną z Zawoi
11.
09.2018   WTOREK

17.30
Różaniec
1. Za + Bożenę Pinda we wspomnienie urodzin.
B 2. Za ++Pawła Jacent i Jana Trojana od kolegów i koleżanek z rocznika 1941.
P 3. Za ++ Wandę Myszka i Jana Trojan od rodziny Radia Maryja
S   4. Za duszę śp. Józefy Kaczmarek od rodzin Andrzejewski i Natkaniec
12.
09.2018 ŚRODA

Różaniec
1. Za ++ Agnieszkę, Franciszka Urbańczyk, Gertrudę, Romana Lipińskich, córkę, 2 synów, + Romana Zawadzkiego i Franciszka Toborek oraz wszystkich zmarłych z rodziny.
S 2. Do Matki Bożej Nieustającej Pomocy za + męża Wiktora Kost w 24 rocznicę śmierci, ++ rodziców z obu stron, ++ rodzeństwo, + szwagra Emila i dusze w czyśćcu cierpiące.
Nabożeństwo do M.B Nieustającej Pomocy
13.
09.2018   CZWARTEK dzień Fatimski

1. W intencji czcicieli Matki Bożej Fatimskiej i ich rodzin
P 2. Za + Ryszarda Zielosko, żonę Dorotę ich ++ rodziców i rodzeństwo z rodzinami.
S 3. Za + Marię Witt, męża Karola i ++ z rodziny oraz dusze w czyśćcu cierpiące.
B 4. Za + Józefa Sapetę od mieszkańców   Osiedla Józefka i znajomych
Nabożeństwo do M.B Fatimskiej.
14.
09.2018   PIĄTEK

18.00
S 1. Za ++ Kazimierza Natkaniec, jego rodziców Anielę i Jana oraz rodzeństwo.
B 2. Za ++ rodziców Irenę i Wacława Andrzejewskich oraz ++ z rodzin Polewka i Andrzejewscy.
P 3. Za ++ rodziców Jadwigę i Józefa Kapek we wspomnienie urodzin, ++ teściów.
   4.Za + Marię Tuszyńską od sąsiadów z Osiedla Józefka i znajomych
15.
09.2018   SOBOTA

7.00
Adoracja Najświętszego Sakramentu
B 1. Za ++ rodziców Dominikę i Wojciecha Janczuk, braci, bratowe, szwagrów, dziadków i krewnych z rodziny Janczuk.
P 2.Za śp. Józefa Borzka od sąsiadów
15.00
16.00
Adoracja Najświętszego Sakramentu i okazja do spowiedzi św.
1. Dziękczynna do Opatrzności Bożej i Matki Boskiej Częstochowskiej w podziękowaniu za otrzymane łaski, z prośbą o dalszą opiekę Bożą i zdrowie w rodzinie Krzoska.
J 2. Dziękczynna do M.B. Częstochowskiej w podziękowaniu za otrzymane łaski z prośbą o zdrowie i błogosławieństwo Boże dla Iwony i Bogusława Palka z okazji 20 rocznicy ślubu oraz o zdrowie dla synów. /TeDeum/
16.
09.2018   NIEDZIELA

Godzinki
1. Do M.B. Częstochowskiej w intencji Gabrieli i Damiana Wołany z okazji 60 urodzin w podziękowaniu za odebrane łaski i zdrowie oraz prosząc o dalszą opiekę i błogosławieństwo dla całej rodziny. /TeDeum/
10.30
1. Dziękczynna do M.B Częstochowskiej w podziękowaniu za otrzymane łaski z prośbą o zdrowie, dalsze łaski i błogosławieństwo Boże dla Danuty i Jana Drymel z okazji 40 rocznicy zawarcia sakramentu małżeństwa ofiarowana od dzieci z rodzinami. /TeDeum/
2. W intencji Parafian
17.00
1. Dziękczynna do M.B Częstochowskiej jako podziękowanie za 35 lat sakramentu małżeństwa Urszuli i Krzysztofa Rozga z prośbą o dalsze łaski i zdrowie a także o błogosławieństwo Boże dla dzieci. /TeDeum/

10.09 - 16.09.2018

1. Zapraszamy dzisiaj na nieszpory niedzielne o 16.30
  2. W przyszłym tygodniu we wtorek, kancelarii jest nieczynna
  3. 3.Od 17 września od poniedziałku, będziemy przyjmowali intencje na 2019 rok.
  4. Dziękujemy parafianom z ul. Kokota i Broniewskiego za sprzątaniu naszego kościoła, w przyszłą sobotę zapraszamy parafian ul. Jesionowej, Akacjowej, Orzechowej i Kubicy (Górnośląskiej)
  5. We wtorek po Mszy św. w salce spotkanie duszpasterstwa panien i kawalerów, czyli Grupy 33. Więcej informacji można znaleźć na stronie; www.grupa33.pl Zapraszamy.
  6. W piątek spotkanie młodzieży Oazowej . Rozpoczynamy Mszą św. po Mszy spotkanie w salce
  7. W sobotę na godz. 9.00 zapraszamy ministrantów i kandydatów na spotkanie do salki.
  8. W sobotę o godz.10,00 zapraszamy na spotkanie scholi parafialnej.
  9. W środę o 8.30 nabożeństwo do M.B Nieustającej Pomocy.
  10. Trzeci odcinek gazetki; „KOSZTOWSKI PIELGRZYM” z relacją z parafialnej pielgrzymki „ŚLADAMI ŚWIĘTEGO PAWŁA” do Grecji jest dostępny na stoliku z prasą z tyłu kościoła.
  11. Kontynuujemy porządki na naszym cmentarzu. Dziękujemy panu Tomaszowi Królowi za pomoc w usuwaniu zeschniętego pasa zieleni na cmentarzu. Dziękujemy także panom za pomoc w porządkowaniu cmentarza.
  12. W przyszła niedzielę na Mszach o godz. 8.00, 10.00 i 17.00 będzie u nas z kazaniami o. Profesor Narcyz Klimas. Zakonnik, który od niemal 30 lat mieszka w Ziemi Świętej i pracuje jako archiwista franciszkańskiej Kustodii, poświęcił znaczną część naukowej działalności badaniom autentyczności Bożego Grobu. Będzie można nabyć jego książkę;” Autentyczność Bożego Grobu w Jerozolimie”
  13. Od września na naszym cmentarzu, jest wprowadzona segregacja śmieci. Bardzo prosimy   wrzucać śmieci do kontenerów. Kontenery są opisane.
  14. Regionalny dzień skupienia Apostolstwa Dobrej Śmierci odbędzie się 29 września w Katowicach Bogucicach. Wyjazd autokarem o godz.8.45 z przystanku autobusowego Kosztowy – Rynek a następnie osiedle Józefka.
Zamknij