INTENCJE MSZALNE
16.10 - 22.10.2017
16.
10.2017   PONIEDZIAŁEK
 
7.30
8.00
Nabożeństwo Różańcowe
1. Za + męża Jana Kula w rocznicę śmierci, ++ rodziców Helenę i Sylwestra Kucharskich, Jadwigę i Wiktora Kula oraz ++ dziadków Kula, Kucharski i Wróblewski.
17.
10. 2017   WTOREK
 
17.30
18.00
Nabożeństwo Różańcowe
1. Za ++ Joannę i Antoniego Szczot, ich ++ rodziców i rodzeństw, ++ z rodzin Szczot i Cieplik.
S 2. Za ++ Annę i Konrada Woźniok, Marię i Jana Kowalskich i Krystynę Gnyp.
B 3.Za + Wandę Karkoszka w 30 dniu po śmierci
P 4. Za + Stanisława Kubicę od sąsiadów z ul. Dzióbka, od znajomych z oś. Józefka, ul. Kosztowskiej i Białobrzeskiej
18.
10.2017   ŚRODA
 
7.30
8.00
 
 
8.30
Nabożeństwo Różańcowe
1. Za++ Jana i Helenę Grzywa, + Józefa Giel, ++ z rodzin Giel, Grzywa, Goj.
S 2. za + Wiesława Jackiewicz w 9 rocznicę śmierci, ++ rodziców Genowefę i Eugeniusza.
Nabożeństwo do M.B Nieustającej Pomocy
19.
10.2017   CZWARTEK
 
17.30
18.00
Nabożeństwo Różańcowe
1. Za + Jana Myrda w 20 rocznicę śmierci żony Małgorzaty ich ++ rodziców i ++ z pokrewieństwa z obu stron.
B 2. Za + Krystynę Noras we wspomnienie urodzin oraz ++ rodziców i siostrę.
P 3. Za + Artura Przybyłę od rodzin Misterek, Szepietowski, Wójcik, Banasik, Rosół, Brzózka, Czerkowski, Polański,
20.
10.2017   PIĄTEK
 
15.00
   17.30
18.00
1. Do Miłosierdzia Bożego za parafian ofiarowana od Róż Różańcowych i ADŚ
Nabożeństwo Różańcowe
P 1. Za ++ Barbarę i Wawrzyńca Musioł, ++ dzieci, synową, zięciów, ++ rodziców Musioł i Kula.
B 2. Za + męża Mariana Blondzik w pierwszą rocznicę śmierci.
S 3. Za + Teresę Grenda od sąsiadów z oś. Sigmy
21.
10.2017   SOBOTA
 
7.00
8.00
Adoracja Najświętszego Sakramentu
B 1. Za ++ rodziców Alojzego i Marię Beck, zięcia Erwina i Huberta, oraz ++ Franciszka i Annę Jochemczyk, córkę Amalię, synów Bernarda i Huberta, zięcia Leona i ++ z rodziny Jochemczyk, Beck i Ziętek.
P 2. Za zmarłych: Reginę Jewulską, Krystynę Skapską, Helgę Fołda, Alfreda Romanowskiego, Bożenę Pinda od znajomych z kapliczki przy ul. Białobrzeskiej
 
 
15.00
16.00
Adoracja Najświętszego Sakramentu i okazja do spowiedzi św.
B 1. Do Opatrzności Bożej i Matki Boskiej Częstochowskiej w podziękowaniu za odebrane łaski z prośbą o zdrowie i dalszą opiekę dla Ireny Zawartka z okazji 80 rocznicy urodzin oraz o błogosławieństwo Boże dla dzieci. /TeDeum/
P 2.Roczek:   Fik Natan , Chrzest: Maja Harazin, Kula Kacper
22.
10.2017   NIEDZIELA
 
7.30
8.00
Godzinki
1. W intencji wszystkich chorych naszej parafii oraz ich opiekunów
10.30
1. O Boże Błogosławieństwo dla Wszystkich Sponsorów i ofiarodawców Festynu Parafialnego
16.30
17.00
Nabożeństwo Różańcowe
1.
 
OGŁOSZENIA
16.10 - 22.10.2017
 1. Dzisiaj na nabożeństwo różańcowe o godz. 16.30
 2. Dziękujemy parafianom z ul. Gagarina, Zielnioka, Stare Kosztowy za sprzątanie kościoła. W przyszłą sobotę na godz. 10.00 zapraszamy parafian z ul. Dzióbka niep. i Białobrzeskiej.
 3. W naszej parafii gościmy ks. Janusza Malczyka , który wygłosi kazanie i poprosi o wsparcie na budujący się kościół w Kamionce .
 4. Podpisy pod obywatelskim projektem ochrony życia dzieci nienarodzonych „Zatrzymać Aborcję”. Prosimy składać na listach wystawionych przy drzwiach ( Trzeba podać nr. pesel ).
 5. Jest miesiąc październik, czas modlitwy różańcowej.”. Zapraszamy na nabożeństwa różańcowe przed Mszą św. rano o godz. 7.30 i wieczorem o 17.30.
 6. W przyszłym tygodniu o prowadzenie różańca, prosimy następujące grupy: PONIEDZIAŁEK- Wspólne odmawianie różańca ; WTOREK- Rodzina Radia Maryja; ŚRODA- Róże różańcowe ; męskie i żeńskie; CZWARTEK- Schola i dzieci przygotowujące się do I komunii świętej; PIĄTEK- Młodzież Oazowa ; SOBOTA - Róże różańcowe - męskie; NIEDZIELA- Ministranci
 7. W środę próba chóru o godz. 17.45
 8. W sobotę spotkanie ministrantów o 9.00 . Próba scholii o 10.00 w salkach.
 9. W środę po Mszy św. Nabożeństwo Do M.B Nieustającej Pomocy
 10. W przyszłą sobotę jest parafialną pielgrzymkę do Częstochowy. Wyjazd o 7.30. W planie Msza Św. o godz. 9.30 , Droga krzyżowa. Czas wolny, Przejście z przewodnikiem o 12.30.Wyjazd powrotny około 14.30 .
 11. W czwartek po Mszy Św. spotkanie z rodzicami dzieci pierwszokomunijnych. Dzieci w tym dniu prowadzą różaniec.
 12. W czwartek zapraszamy na spotkanie wszystkich uczestników czerwcowej pielgrzymki do Włoch. Na spotkaniu będzie obecny nasz przewodnik. Prosimy o poinformowanie uczestników z poza naszej parafii.
 13. Organizujemy w OH KINIE w Mysłowicach seans filmu Dwie Korony o św. Maksymilianie Kolbe. Seans jest 18 października (środa) o godz. 19.30 . Mamy do nabycia wejściówki w cenie 11.00 (wymienia się je przy wejściu w kinie na bilety).
 14. W imieniu Komitetu Organizacyjnego VIII Rodzinnego Festynu Parafialnego parafii w Kosztowach serdecznie dziękujemy wszystkim za okazane serce i wsparcie naszego festynu.. Sukces imprezy był możliwy dzięki pracy i zaangażowaniu kilkudziesięciu wolontariuszy należących do różnych grup działających na terenie naszej parafii. Całkowity dochód z festynu wyniósł ok. 18.000,00 złotych. Kwota ta zgodnie z sugestią przedstawicieli Komitetu Organizacyjnego zostanie przeznaczona na działania zmierzające do adaptacji dodatkowych pomieszczeń na terenie naszego probostwa. Jednocześnie informujemy, że w dniu 22 października o godzinie 10.30 w intencji donatorów festynu w kosztowskim kościele p.w. M.B. Częstochowskiej odprawiona zostanie Msza Święta, na którą mamy zaszczyt zaprosić.
Zamknij
Zgodnie z art. 173 Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że strona www.parafiakosztowy.pl w celu realizacji usług korzysta z plików cookie. Dalsze korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na instalację jednego lub kilku plików cookie na urządzeniu końcowym.