Szczęść Boże!

Chciałbym Państwu/Księżom i wspólnotom/grupom, do których należycie bądź które animujecie, powierzyć kolejne intencje modlitewne. I bardzo dziękuję za każdą dotychczasową modlitwę...

Ostatnio pisałem po tym, jak przekazaliśmy komisjom synodalnym materiały po pierwszym etapie konsultacji w zespołach synodalnych. Prosiłem wówczas o modlitwę za członków komisji. Te trwające od września prace komisji właśnie zbliżają się ku końcowi. Zatem proszę o szczególną modlitwę na tę końcówkę. Następnie - od końca stycznia do do mniej więcej kwietnia pracować będzie Komisja Główna, a ks. abp. Wiktor Skworc będzie podejmował przy jej współpracy decyzje co do tego, którymi z proponowanych zagadnień synod ostatecznie się zajmie. Proszę zatem o objęcie modlitwą tej intencji. W najbliższych tygodniach powstawać też będzie druga część regulaminu synodu, określająca - między innymi - zasady wyłaniania delegatów. Te prace też powierzam Waszej modlitwie.

 

Pozdrawiam serdecznie i łączę noworoczne życzenia wszelkiego błogosławieństwa!

Grzegorz Strzelczyk, ks.
Sekretarz II Synodu Archidiecezji Katowickiej

Zamknij
Zgodnie z art. 173 Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że strona www.parafiakosztowy.pl w celu realizacji usług korzysta z plików cookie. Dalsze korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na instalację jednego lub kilku plików cookie na urządzeniu końcowym.