logo synoduW imieniu ks. abp. Wiktora Skworca oraz Sekretariatu Synodu bardzo serdecznie zapraszam do uczestnictwa w kolejnym dniu skupienia dla członków zespołów synodalnych, który odbędzie się w niedzielę Chrystusa Króla - 23 listopada br., w drugą rocznicę otwarcia II Synodu Archidiecezji Katowickiej. Mając w pamięci radosne chwile wspólnego spotkania podczas poprzednich, mamy nadzieję, że i tym razem nie zabraknie przedstawicieli wszystkich zespołów synodalnych i będziemy mogli razem świętować. W ubiegłym roku wyglądało to tak: http://synodkatowice.pl/,690

 

Szczegółowy plan dnia skupienia:

Krypta katedry Chrystusa Króla

10.00 Adoracja w ciszy

10.30 słowo abp. Wiktora Skworca i konferencja ks. Marka Panka, rektora Wyższego Śląskiego Seminarium Duchownego

ok. 11.10 konferencja ks. Grzegorza Strzelczyka, sekretarza Synodu

12.00 Eucharystia w katedrze

13.30 wspólne świętowanie w Wyższym Śląskim Seminarium Duchownym

 

Podobnie jak w zeszłym roku gorąco prosimy o uświetnienie agapy po Eucharystii przywiezionymi słodkościami - bardzo liczymy zwłaszcza na domowe wypieki. W zeszłym roku Gość Niedzielny nazwał to "festiwalem kołocza". Ja oczywiście upiekę dwie blachy karpatki.

 

Jednocześnie pragnę poinformować, iż również w przyszłym roku będą organizowane rekolekcje dla zespołów synodalnych w następujących terminach:

dom rekolekcyjny w Kokoszycach: 6-8 marca, 29-31 maja;

dom rekolekcyjny w Brennej : 15-17 maja, 27-29 listopada.

Zapisy bezpośrednio w domach (Brenna: 33 853 65 73, 519 546 204; Kokoszyce: 32 456 14 97, 519 546 237).

 

Bardzo dziękuję za pomoc i serdecznie pozdrawiam.

Szczęść Boże!

Grzegorz Strzelczyk, ks.

Sekretarz II Synodu Archidiecezji Katowickiej
Czempiela 1, 40-044 Katowice | 530  203 249

Zamknij
Zgodnie z art. 173 Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że strona www.parafiakosztowy.pl w celu realizacji usług korzysta z plików cookie. Dalsze korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na instalację jednego lub kilku plików cookie na urządzeniu końcowym.