logo synodu

Serdecznie zapraszam członków Parafialnego Zespołu Synodalnego na kolejne rekolekcje, które odbędą się w Kokoszycach w dniach 6-8 marca (piątek-niedziela) bieżącego roku. Rekolekcje poprowadzi ks. Grzegorz Strzelczyk, Sekretarz Synodu (czyli piszący te słowa…). Proponuję temat "Osobiste nawrócenie a służba reformie w Kościele". To nowy temat, więc zapraszam także osoby, które uczestniczyły we wcześniejszych turach rekolekcji. Ten sam temat będzie przeprowadzony jeszcze w Brennej, w terminie 15-17 maja.

 

Od strony praktycznej: zapisy przyjmuje i informacji organizacyjnych udziela bezpośrednio dom w Kokoszycach (www.kokoszyce.archidiecezja.katowice.pl, tel. 32 456 14 97, 519 546 237).

Rekolekcje rozpoczynają się w piątek wieczorem i kończą wczesnym popołudniem w niedzielę. Rekolekcje "liczą się" w ramach formacji katechetów i nadzwyczajnych szafarzy.

 

Poprzednie rekolekcje, które odbyły się w Kokoszycach i Brennej, zgromadziły po ok. 30-40 osób. Świadectwa osób, które uczestniczyły w rekolekcjach można posłuchać na stronie www Synodu: http://synodkatowice.pl/dolacz/poglebiaj/audycja-rozmowy-o-synodzie/odcinek-44-15-09-2013,612 (trzecia część audycji Rozmowy o Synodzie). Nagrania z poprzedniej tury rekolekcji dostępne są tutaj: http://synodkatowice.pl/,426

 

Pozdrawiam serdecznie - licząc po cichutku na spotkanie w Kokoszycach…

Grzegorz Strzelczyk, ks.

Sekretarz Synodu

Zamknij
Zgodnie z art. 173 Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że strona www.parafiakosztowy.pl w celu realizacji usług korzysta z plików cookie. Dalsze korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na instalację jednego lub kilku plików cookie na urządzeniu końcowym.