logo synodu
Szczęść Boże!

Pragnę przekazać uaktualnione intencje synodalnej modlitwy. Co przed nami? W niedzielę Chrystusa Króla - odbędzie się dzień skupienia dla członków zespołów synodalnych (więcej informacji: http://www.synodkatowice.pl/,905) - proszę o modlitwę za dobry przebieg i owoce spotkania. Jeśli ktoś z osób, które systematycznie się za Synod i Archidiecezję modlą chciałby dołączyć - zapraszamy.

A poniżej pozostałe aktualne intencje - bardzo proszę o ich podjęcie:

  • za członków komisji synodalnych, którzy pracują nad projektami synodalnych dokumentów;
  • za delegatów na Synod, którzy w marcu rozpoczną obrady (można na przykład wybrać jedną osobę i stale się za nią modlić — lista  jest już częściowo dostępna tutaj, będzie uzupełniana w miarę kompletowania składu Synodu: http://www.synodkatowice.pl/,799);
  • za abp. Wiktora, członków Komisji Głównej, Zespołu Legislacyjnego i Zespołu Teologicznego - o mądre czuwanie nad całością prac;
  • o dobry przebieg i owoce dnia skupienia dla zespołów synodalnych (23 listopada);
  • za wszystkich, którzy wchodzą w skład parafialnych i innych zespołów synodalnych;
  • dla wszystkich w Archidiecezji o wiarę, że Synod może przynieść trwałe owoce i o konieczne do tego duszpasterskie nawrócenie.

Bardzo serdecznie dziękuję za modlitewną pamięć i pozdrawiam od całego Sekretariatu!

Grzegorz Strzelczyk, ks.
Sekretarz Synodu

Zamknij
Zgodnie z art. 173 Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że strona www.parafiakosztowy.pl w celu realizacji usług korzysta z plików cookie. Dalsze korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na instalację jednego lub kilku plików cookie na urządzeniu końcowym.