Co można o nas powiedzieć? Dopiero raczkujemy. Modlimy się śpiewem. Trudno tak stanąć przed innymi, gdy się jest świadomym własnych niedociągnięć i śpiewać. Ale próbujemy. Do odważnych świat należy. A czynimy to przecież nie dla nas a dla Boga. To Jego chcemy naszym śpiewem wychwalać.
     Spotykamy się w piątki, po mszy wieczornej. Uczymy się nowego repertuaru, utrwalamy ten już nam znany. Poprzez te nasze spotkania przygotowujemy się również na Światowe Dni Młodzieży w Krakowie.
Schola mlodziezowa
Zamknij
Zgodnie z art. 173 Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że strona www.parafiakosztowy.pl w celu realizacji usług korzysta z plików cookie. Dalsze korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na instalację jednego lub kilku plików cookie na urządzeniu końcowym.