SDM2016
Szczęść Boże,
 
 
 
Poniżej informacja dotycząca aktualnych możliwości parafii w zakresie przyjęcia młodych pielgrzymów podczas ŚDM, które odbędą się w 2016 w Krakowie. Wstępną deklarację w naszej parafii wypełniło 17 rodzin, które zadeklarowały przyjęcie 61 osób. Istnieje nadal możliwość zgłaszania się rodzin do przyjęcia młodych pielgrzymów, proszę o przynoszenie deklaracji do zakrystii.
 
Poniżej link do strony z programem ŚDM KRAKÓW 2016:
 
Program ten dotyczy terminu, w którym nasza parafia będzie gościć pielgrzymów. Jako dekanat mysłowicki przyjmujemy pielgrzymów w trakcie obchodów centralnych ŚDM KRAKÓW 2016.
 
Pozdrawiamy serdecznie
Jacek Brom
Ewa Zazula
Parafialny Komitet Organizacyjny Mysłowice-Kosztowy
Zamknij
Zgodnie z art. 173 Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że strona www.parafiakosztowy.pl w celu realizacji usług korzysta z plików cookie. Dalsze korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na instalację jednego lub kilku plików cookie na urządzeniu końcowym.