kadzidło

 

Domowy Kościół naszej parafii w niedzielę 22.12 pierwsze Święto Bożego Narodzenia 25.12 oraz niedzielę 29.12 po Mszach św. przy wyjściu z kościoła rozprowadzał będzie zestawy kadzidlane przygotowane przez osoby bez domu. Dobrowolne ofiary złożone za kadzidła przeznaczone zostaną na działalność Dzieła Pomocy św. Ojca Pio, które na co dzień wspiera osoby bezdomne i najbardziej potrzebujące. W zestawie znajduje się kreda do opisania drzwi, kadzidło i węgielek oraz kalendarzyk na rok 2020.

Zamknij
Zgodnie z art. 173 Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że strona www.parafiakosztowy.pl w celu realizacji usług korzysta z plików cookie. Dalsze korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na instalację jednego lub kilku plików cookie na urządzeniu końcowym.