Bardzo serdecznie zapraszam członków Parafialnego Zespołu Synodalnego na kolejne rekolekcje, które odbędą się w Brennej w dniach 9-11 maja (piątek-niedziela) oraz w Kokoszycach w dniach 30 maja - 1 czerwca (piątek-niedziela) bieżącego roku. Rekolekcje poprowadzi ks. Grzegorz Strzelczyk, Sekretarz Synodu (czyli piszący te słowa…). Proponuję temat "O co chodzi w wezwaniu papieża Franciszka do «nawrócenia duszpasterskiego»". To nowy temat, więc zapraszamy także osoby, które uczestniczyły we wcześniejszych turach rekolekcji.

Poprzednie rekolekcje, które odbyły się w Kokoszycach i Brennej, zgromadziły po ok. 30-40 osób. Świadectwa osób, które uczestniczyły w rekolekcjach można posłuchać na stronie www Synodu: http://synodkatowice.pl/dolacz/poglebiaj/audycja-rozmowy-o-synodzie/odcinek-44-15-09-2013,612 (trzecia część audycji Rozmowy o Synodzie). Nagrania z poprzedniej tury rekolekcji dostępne są tutaj: http://synodkatowice.pl/,426

 

Od strony praktycznej: zapisy przyjmują i informacji organizacyjnych udzielają bezpośrednio domy

w Brennej (http://www.osrodekbrenna.archidiecezja.katowice.pl, tel. 33 853 65 73)

i w Kokoszycach (www.kokoszyce.archidiecezja.katowice.pl, tel. 32 456 14 97, 519 546 237).

Rekolekcje rozpoczynają się w piątek wieczorem i kończą wczesnym popołudniem w niedzielę.

 

Pozdrawiam serdecznie - licząc po cichutku na spotkanie albo w Brennej, albo w Kokoszycach…

Grzegorz Strzelczyk, ks.

Sekretarz Synodu

Zamknij
Zgodnie z art. 173 Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że strona www.parafiakosztowy.pl w celu realizacji usług korzysta z plików cookie. Dalsze korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na instalację jednego lub kilku plików cookie na urządzeniu końcowym.