W dzisiejszych czasach dzieci coraz częściej ograniczają swoje zainteresowania do gier komputerowych, telewizji i internetu. Próbą zmiany zainteresowań jest utworzenie przy parafii kółka modelarskiego. Na kółku modelarskim dzieci spędzają czas wolny w sposób twórczy, pobudzają swoją wyobraźnię, kreatywność, zręczność i sprawność manualną, poszerzają zakres swoich umiejętności, uczą się koncentracji i planowanego działania.

W zajęciach obecnie bierze udział 18 dzieci podzielonych na trzy grupy.

Grupa 1: Szymon J., Mateusz B., Jakub K., Marek G., Kinga G., Emil F., Leon F.

Grupa 2: Tymon B., Nikodem B., Franciszek K., Lebron, Monika M., Katarzyna J.

Grupa 3: Milena O., Aleksander B., Aleksandra P., Jan R., Konrad S.

 prace5prace2 latawce1prace8

prace4

Zamknij
Zgodnie z art. 173 Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że strona www.parafiakosztowy.pl w celu realizacji usług korzysta z plików cookie. Dalsze korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na instalację jednego lub kilku plików cookie na urządzeniu końcowym.